hybridné tepelné čerpadlo daikin altherma  jak dýchat při cvičení

chlazení notebooků msi Kariéra

chlapčenská mikina na zips Vedúci predajne odbornej literatúry na Slovensku

Miesto výkonu práce:

navždy nás opustili nitra Bratislava

Pracovná náplň:

hľadať trasu Pracovník poskytuje vysoko kvalifikovaný informačný servis o odborných publikáciách priamemu zákazníkovi kníhkupectva (vysokoškolskí študenti, advokáti, podnikatelia…). Je zodpovedný za predaj publikácií, stav zásob v predajni i v sklade. Vybavuje objednávky z internetového obchodu, aktualizuje informácie o publikáciách na webových stránkach firmy.

Hlavné zodpovednosti:

  • красный октябрь волгоград zabezpečuje profesionálny predaj priamemu zákazníkovi (informačný servis, práca s peniazmi),
  • projektové vyučování matematika zabezpečuje vybavenie všetkých objednávok z internetového obchodu (príprava tovaru, fakturácia, dobierky),
  • nastúpiť v angličtine kontroluje plný stav zásob v predajni i v sklade (pripravuje objednávky na doplnenie tovaru, naskladňuje nový tovar, oceňuje a vystavuje knihy na predajnej ploche).

Požadujeme:

  • základnú orientáciu v účtovných záležitostiach (znalosť programu Helios výhodou),
  • predajné a komunikačné schopnosti (orientácia na zákazníka),
  • znalosť distribučných požiadaviek v rámci maloobchodu,
  • aktívny prístup k práci, samostatnosť, starostlivosť,
  • písanie všetkými desiatimi prstami, užívateľská znalosť PC.

Ponúkame:

  • samostatnú a rôznorodú prácu dlhodobého charakteru,
  • zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti,
  • možnosť ovplyvniť výšku mzdy + motivačná zložka mzdy.

Inštrukcie pre výberové konanie

osobnostní práva noz  Svoje štruktúrované životopisy s fotografiou zasielajte na nemůžu si dovolit anglicky

Kontakt:

vepřový bok se zelím Vydavatelství a nakladatelství Aleš Čeněk, s.r.o.
Ing. Václav Klemm

kolkování bankovek 1919 gravity coldplay letra en español ingles vyššie odborné štúdium nitra Menu